Schola

W naszej parafii Schola istniała odkąd zaczęły być odprawiane Msze Święte, jeszcze przed budową kościoła. Wtedy grupa dziewcząt, głównie ze szkoły podstawowej, śpiewała na każdej z nich. Tak z pokolenia na pokolenie grupa przetrwała do dziś, śpiewając przez 28 lat istnienia parafii.

Obecnie Scholę tworzy 15 dziewczyn ze szkoły podstawowej i gimnazjum, śpiewając na coniedzielnej Eucharystii i w czasie Świąt, przeważnie o godz. 9.00.

Próby:

• piątek, godz.17.00
  • niedziela, godz. 8.30, I niedziela miesiąca godz. 10.30

Próby odbywają się w salce w Kościele, wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

an. Joanna Ćwikła

Wrzesień 2017 r. – z inicjatywy p. Alicji Smółka i Joanny Ćwikła powstała schola osób dorosłych z dziećmi ok. 20 osób – „Józefinki”. Spotkania w piątki na plebanii. Bogu niech będą dzięki. Chętnych zapraszamy.